Połączenie Maca z klawiaturą Keychron to bardzo dobre połączenie. Jest z czego wybierać i zawsze będzie to właściwy wybór.

Bez przeszkód

Keychron z Apple porozumiewa się bez przeszkód niezależnie od tego, czy to klawiatura mechaniczna, która zapewnia satysfakcjonujące wrażenia dotykowe, czy też klawiatura wyposażona w elementy sterujące multimediami i skróty macOS.

To połączenie tym bardziej warte docenienie, że na rynku wcale aż tak dużego wyboru nie ma. Większość dostępnych klawiatur to klawiatury membranowe, takie jak klawiatura bezprzewodowa Apple Magic. Większość klawiatur mechanicznych jest przeznaczona dla systemu Windows i dla graczy.

Klawisze Maca w Keychron

Zanim pojawił się Keychron, znalezienie bezprzewodowej klawiatury mechanicznej, która byłaby kompatybilna z komputerami Mac, było niezwykle trudne. Dominowały klawiatury przewodowe. 

Klawiatury Keychron oferują te same funkcje, których można oczekiwać od komputerów Mac. Są wyposażone we wszystkie klawisze funkcyjne Maca, z tym samym układem klawiszy opcji poleceń, do którego są przyzwyczajeni użytkownicy Apple. Oferuje również specjalnie zaprojektowany klawisz Siri i klawisz zrzutu ekranu.

Wszystkie klawiatury Keychron są dostarczane z pełnym zestawem klawiszy dla Maca i przełącznikiem umożliwiającym wybór między 2 konfiguracjami, nawet w przypadku europejskich wersji ISO. Ponieważ istnieje duża różnica między układem ISO systemu Mac i Windows, wielu producentów klawiatur nie zapewnia dodatkowych klawiszy do przełączania między tymi dwoma systemami operacyjnymi, ale Keychron tak. Keychron zapewnia aż 18 dodatkowych klawiszy, aby bezbłędnie przełączać się między systemami.

Keychron oferuje również kilka różnych układów, od 65% do 75%, do TKL i oczywiście klawiaturę pełnowymiarową.

Do trzech urządzeń jednocześnie

To rozwiązanie wygodne dla użytkowników, którzy mają wiele urządzeń. Możesz podłączyć do trzech urządzeń jednocześnie, zarówno bezprzewodowo, jak i przewodowo za pomocą kabla USB-C. Wreszcie linia produktów o normalnym profilu Keychron ma również największą baterię, jaką kiedykolwiek zbudowano dla klawiatury - 4000 mAh.

Postaw na Keychron i poczuj różnicę.

Comments (0)

Product added to wishlist
Product added to compare.

This website uses cookies to provide services at the highest level.
By continuing to use the site, you agree to their use.