Bluetooth 5.1 we wszystkich nowych klawiaturach Keychron

Wszystkie nowe klawiatury Keychron korzystają z Bluetooth 5.1. Najnowsza odsłona “niebieskiego zęba” ułatwia codzienne użytkowanie dzięki stabilniejszemu połączeniu, ograniczaniu opóźnień i szybkości, a to wszystko przy mniejszym poborze energii. Dodajmy do tego, że już we wcześniejszej wersji Bluetooth obsługiwał odległości, a teraz dodatkowo wykrywa kierunki pochodzenia sygnału.

Urządzenia bez ograniczeń

Laptop,  Macbook, iPad czy smartfon… Nie musisz dokonywać wyboru. Niemalże każde urządzenie obsługiwane przez Bluetooth można połączyć z klawiaturą Keychron.

Połącz do 3 urządzeń - łatwo i szybko

Bluetooth można sparować z maksymalnie 3 urządzeniami. Przełączanie między nimi jest bardzo łatwe i z reguły przebiega błyskawicznie - w okolicach 1 sekundy. 

Uwaga! Może się zdarzyć, że przełączanie Bluetooth zajmie nieco więcej czasu. To kwestia odbiornika Bluetooth wykorzystywanego przez poszczególne urządzenia.

Złącze typu C we wszystkich nowych klawiaturach Keychron

Tak jak zmienia się Bluetooth, tak również zmienia się USB. Mnogość wariantów tego ostatniego powoduje spore zamieszanie. Teraz ma być łatwiej, a nad wszystkim ma zapanować USB-C, znane także jako USB Type-C. Ma zastąpić wszystko, co do tej pory. W kontekście klawiatur to złącze jest szczególnie polecane dla graczy, dla których niska latencja jest priorytetem. Podłączenie kabla do portu Type-C daje pożądany efekt.

Comments (0)

Product added to wishlist
Product added to compare.

This website uses cookies to provide services at the highest level.
By continuing to use the site, you agree to their use.