Keychron V1 - Fully Assembled Knob -...

Keychron V1 - Fully Assembled Knob - Carbon Black - Keychron K Pro switches - Custom Mechanical Keyboard

Klawiatura mechaniczna V1 QMK Custom Mechanical Keyboard to sprzęt, który zaskoczy się już od momentu wyjęcia z pudełka. Wysoki poziom konfiguracji, możliwość personalizacji ustawień, a także wymienne przełączniki i potężne moce obliczeniowe to najważniejsze atuty tego urządzenia. Gwarantujemy, że nie przejdziesz obok nich obojętnie.

Switch option
  • Red
  • Blue
  • Brown
V1 D1
Out-of-Stock
zł529.00
Tax included

 

V1 QMK Custom Mechanical Keyboard

Klawiatura mechaniczna V1 QMK Custom Mechanical Keyboard to sprzęt, który zaskoczy się już od momentu wyjęcia z pudełka. Wysoki poziom konfiguracji, możliwość personalizacji ustawień, a także wymienne przełączniki i potężne moce obliczeniowe to najważniejsze atuty tego urządzenia. Gwarantujemy, że nie przejdziesz obok nich obojętnie.

Dowolność programowania

Klawiatura V1 QMK Custom Mechanical Keyboard jest wręcz stworzona dla Ciebie. A to dlatego, że możesz ją programować dokładnie tak, jak chcesz. Urządzenie korzysta z oprogramowania VIA i QMK, dzięki którym przypisywanie określonym klawiszom wybranych znaczeń i ustawień jest jeszcze prostsze.

Niezależność konfiguracji

Model ten został stworzony dla osób elastycznych, nietuzinkowych i niezależnych, które chcą pracować i bawić się z wykorzystaniem dowolnie konfigurowalnej platformy. Co więcej, klawiatura V1 QMK Custom Mechanical Keyboard została zaprojektowana w kompaktowym rozmiarze 75%, co czyni ją jeszcze bardziej funkcjonalną i ergonomiczną.


Funkcjonalna moc pokrętła

Praca z klawiaturą jest jeszcze łatwiejsza dzięki zainstalowanemu, programowalnemu pokrętłu. Dzięki niemu będziesz mógł płynnie zarządzać większością ustawień monitora i komputera, a także... robić, co tylko chcesz. Pokrętło jest w pełni programowalne, dzięki czemu możesz mu przypisać praktycznie każde zadanie.

Urządzenie dla każdego

Z "punktu widzenia" klawiatury V1 QMK Custom Mechanical Keyboard nie jest ważne, czy jesteś miłośnikiem "okienek", Mac-a, czy też słynnego Linuxa. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z każdym z tych systemów, zapewniając Ci wygodę pracy niezależnie od tego, z jakiej platformy aktualnie korzystasz.

Podwójne nasady na klawiszach PBT

Dzięki zastosowaniu podwójnych nasad na klawiszach PBT o profilu OSA będziesz mógł cieszyć się jeszcze lepszymi odczuciem każdego z klawiszy. Co więcej, oznaczenia każdego z nich zostaną zachowane nawet w przypadku wieloletniej, intensywnej eksploatacji. Mało tego! Niestraszne będą im nawet przybrudzone opuszki palców!

Efektywne zarządzanie urządzeniem

Klawiatura mechaniczna V1 QMK Custom Mechanical Keyboard wyposażona została w mikrokontroler architektury ARM o bardzo niskim poborze energii. Sercem tego komponentu jest pamięć Flash o pojemności 128K, dzięki której wszystkie procesy realizowane są przez urządzenie jeszcze szybciej i płynniej. Zresztą przekonaj się sam, jak dużo może Ci dać częstotliwość odpytywania na poziomie 1000 cykli na sekundę.

Funkcjonalne podświetlenie

Z klawiaturą będziesz mógł pracować w — dosłownie — każdych warunkach oświetleniowych. Wszystko dlatego, że wyposażono ją w system podświetlenia LED, które zależnie od oczekiwań może świecić intensywnie na biało lub w kolorach RGB, Odtąd praca słabo oświetlonym wnętrzu nie będzie już wyzwaniem dla Twojego wzroku.


Wymienne przełączniki Hot-Swappable

Urządzenie zostało wyposażone w wymienne przełączniki Hot-Swappable, które możesz wymienić w każdym momencie i to bez konieczności wykorzystania do tego celu skomplikowanych narzędzi. Jeśli którykolwiek z Twoich przełączników ulegnie uszkodzeniu (co jest prawie niemożliwe), szybko będziesz mógł go wymienić na nowy, uprzednio nasmarowany model. Dzięki temu klawiatura V1 QMK Custom Mechanical Keyboard będzie Ci służyć przez wiele długich lat.

Wkręcane stabilizatory PBC

Dzięki stabilizatorom PBC użytkowanie dużych klawiszy będzie jeszcze bardziej komfortowe. Pozwolą Ci one płynnie i sprawnie redagować tekst, wpisywać kolejne linijki kodu, a także grać w swoje ulubione gry komputerowe.

Dimensions
328,5 x 148,7 x 25,8 mm
Weight
970 g
Type of switches
Keychron K Pro
Number of keys
84
In the package
Hex key
Keyboard
Keycap Puller
Screwdriver
Switch Puller (Hot-swappable version only)
Type- A to Type-C adapter
USB-C to USB Typ-C cable
User Manual
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

This website uses cookies to provide services at the highest level.
By continuing to use the site, you agree to their use.