Keychron K5 - RGB Backlight -...

Keychron K5 - RGB Backlight - Keychron Optical (hot-swappable) switches - Wireless Mechanical Keyboard

Keychron K5 to pełnoformatowa, mechaniczna klawiatura bezprzewodowa, która zapewni Ci niesamowite wrażenia w trakcie pisania, wprowadzania kodu, wyszukiwania informacji i grania w ulubione gry. Ultracienka konstrukcja, kompatybilność z systemami Windows i Mac, a także niskoprofilowe przełączniki sprawią, że już nigdy nie będziesz chciał mieć innej klawiatury.

Switch option
  • Red
  • Blue
  • Brown
K5 E3
Out-of-Stock
zł599.00
Tax included

 

Keychron K5 - sprzęt dla wymagających

Keychron K5 to pełnoformatowa, mechaniczna klawiatura bezprzewodowa, która zapewni Ci niesamowite wrażenia w trakcie pisania, wprowadzania kodu, wyszukiwania informacji i grania w ulubione gry. Ultracienka konstrukcja, kompatybilność z systemami Windows i Mac, a także niskoprofilowe przełączniki sprawią, że już nigdy nie będziesz chciał mieć innej klawiatury.

Ultracienka, płaska klawiatura dla każdego

Pełnowymiarowa, oferująca dostęp do aż 104-ech przełączników klawiatura Keychron K5 to urządzenie, które wyróżnia się lekką, a zarazem bardzo wytrzymałą obudową. Idealnie dopracowana, delikatna elektronika umieszczona została wewnątrz aluminiowej osłony, która zaskakuje lekkością i funkcjonalnością. Dzięki zastosowaniu niezawodnych, mechanicznych przełączników, będziesz mógł cieszyć się nią przez długie lata.

Jedna klawiatura — trzy różne urządzenia

Klawiatura Keychron K5 wyposażona została w funkcję, która z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jest nią możliwość bezprzewodowego sparowania jej z aż trzema różnymi urządzeniami. Dzięki temu nie tylko obsłużysz z jej pomocą laptop i komputer stacjonarny, ale też szybko przełączysz się pomiędzy nimi. Wystarczy chwila, by przenieść się ze świata cyfrowej rozrywki do pracy zdalnej i vice versa.

Brak kabla, brak ograniczeń!

Możesz podłączyć klawiaturę Keychron K5 do komputera za pomocą kabla USB-C, ale nie jest to konieczne ze względu na dostęp do interfejsu Bluetooth. Za odpowiednie zasilanie urządzenia odpowiedzialna jest pojemna bateria, która — po naładowaniu za pośrednictwem kabla — może pracować nawet przez 90 godzin. Ciesz się swoją klawiaturą wszędzie tam, gdzie nie masz dostępu do zasilania, a w razie potrzeby podładuj ją z laptopa lub powerbanku.

Kompatybilność i wszechstronność

Klawiatura Keychron K5 została zaprojektowana w taki sposób, aby mógł z niej korzystać każdy i to niezależnie od tego, z jakiego systemu operacyjnego korzysta. Urządzenie może współpracować z systemem Windows i Mac, oferując jednocześnie nakładki dostosowane do wymagań każdego z systemów. Dzięki temu osoby od lat pracujące np. na systemie Mac będą cieszyć się maksymalnym komfortem pracy.

Pełnowymiarowy układ = jeszcze więcej możliwości

Klawiatura Keychron K5 jest dostępna w wariancie pełnowymiarowym, co oznacza, że jej posiadacz ma dostęp do aż 104-ech klawiszy funkcyjnych, z czego 12 to przyciski multimedialne. Co ważne, zastosowano tu specjalne, niskoprofilowe przełączniki Optical, dzięki którym praca na klawiaturze jest szybsza, efektywniejsza i nie generuje tyle hałasu.

Wymienne przełączniki typu Hot-Swappable

Klawiatura wyposażona została w funkcjonalne, wymienne przełączniki typu hot-swappable. Oznacza to, że w przypadku uszkodzenia któregokolwiek z nich, użytkownik może wymienić przycisk w przeciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund. Jednym słowem: model Keychron K5 posłuży Ci przez wiele długich lat.

Wielobarwne podświetlenie

Klawiatura Keychron K5 to nie tylko funkcjonalna platforma sprzętowa. To również gadżet, który świetnie się prezentuje i to niezależnie od okoliczności! Urządzenie zostało wyposażone w wielobarwne podświetlenie RGB, które zaskoczy się bogactwem niesamowitych efektów świetlnych.

Dimensions
(104-key) 435 x 120 x 22/26 mm
Weight
770 g
Type of switches
Low profile Keychron Optical (hot-swappable)
Number of keys
104
Bluetooth version
5.1
In the package
Keyboard
Keycap Puller
Switch Puller (Hot-swappable version only)
USB-A to USB Type-C Cable
User Manual
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

This website uses cookies to provide services at the highest level.
By continuing to use the site, you agree to their use.