Keychron K7 - RGB Backlight -...

Keychron K7 - RGB Backlight - Keychron Optical (hot-swappable) switches - Wireless Mechanical Keyboard

Keychron K7 to wyjątkowa i niepowtarzalna, aluminiowa klawiatura bezprzewodowa wyposażona w niskoprofilowe, wytrzymałe i dodatkowo stabilizowane przełączniki. Dzięki niej na nowo odkryjesz radość z pisania, pracy zdalnej i gamingu.

Switch option
  • Red
  • Blue
  • Brown
K7 E2
zł529.00
Tax included Delivered within 1-2 days.

 


Keychron K7 - sprzęt stworzony dla Ciebie

Keychron K7 to wyjątkowa i niepowtarzalna, aluminiowa klawiatura bezprzewodowa wyposażona w niskoprofilowe, wytrzymałe i dodatkowo stabilizowane przełączniki. Dzięki niej na nowo odkryjesz radość z pisania, pracy zdalnej i gamingu.

Cienka i niskoprofilowa — taka, jaką lubisz!

Ultracienka i ultrapłaska klawiatura Keychron K7 to urządzenie stworzone właśnie dla Ciebie! Specjalne, niskoprofilowe przełączniki sprawią, że praca i gra na komputerze staną się prawdziwą przyjemnością. Z kolei cienka, płaska struktura zachwyci Cię swoją lekkością i ergonomiką.

Mała, kompaktowa i z ogromnym potencjałem

Model Keychron K7 jest niewielką, kompaktową klawiaturą zaprojektowaną zgodnie ze standardem 65%. Oznacza to, że do swej dyspozycji masz aż 68 funkcjonalnych klawiszy, z których każdy zaskoczy Cię cichą, komfortową pracą. Ciesz się jeszcze większą efektywnością pracy i to w każdych warunkach.

Technologia Bluetooth

Wykorzystaj niezrównany potencjał, jaki oferuje Ci technologia Bluetooth! Połącz się naraz z aż trzema różnymi urządzeniami i przełączaj się między nimi za pomocą dyskretnego, ergonomicznego przycisku. Wystarczy jeden moment, by przerwać męczącą pracę przy redagowaniu tekstu, by na chwilę zanurzyć się w świecie gamingu.

Wymienne przełączniki

Dostosuj sposób pracy niskoprofilowych przełączników Optical do swoich potrzeb. Mechaniczna klawiatura Keychron K7 składa się z wymiennych przełączników typu hot-swappable, które w razie potrzeby wymienisz w przeciągu zaledwie kilku sekund i to bez konieczności lutowania! Ciesz się nieprzerwanym dostępem do pełni możliwości swojej nowej klawiatury!

Maksymalna kompatybilność

Klawiatura Keychron K7 jest kompatybilna z urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych systemów operacyjnych. Nie ważne, czy pracujesz z Windows, czy też z Mac. Twoja funkcjonalna klawiatura i tak zapewni Ci dostęp do wszystkich swoich możliwości.

Stabilizacja i niezawodność

Dzięki zastosowaniu technologii MX-style klawiatura Keychron K7 zapewnia niezawodne i stabilne działanie wszystkich przycisków. Wbudowany stabilizator pozwoli na szybszą i efektywniejszą pracę, a także skróci czas reakcji w trakcie rozgrywki. System ten został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę podczas zabawy i pracy.

Podświetlenie najwyższej jakości

Podświetl klawiaturę Keychron K7 dokładnie tak, jak tego chcesz. Urządzenie posiada aż 18 predefiniowanych typów podświetlenia RGB, dzięki którym wprowadzisz do swego domowego centrum multimedialnej rozrywki wyjątkowy i niepowtarzalny klimat.

Dimensions
307 x 97,5 x 22 mm
Weight
348,7 g
Type of switches
Low profile Keychron Optical (hot-swappable)
Number of keys
68
Bluetooth version
5.1
In the package
Keyboard
Keycap Puller
Switch Puller (Hot-swappable version only)
USB-A to USB Type-C Cable
User Manual
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

This website uses cookies to provide services at the highest level.
By continuing to use the site, you agree to their use.